Publikováno

Přísné podmínky pro hodinky Venezianico

Originální švýcarské hodinky musí mít výrobní náklady ze strany švýcarského výrobce v hodnotě 60 %. Tato podmínka je zárukou, že jsou hodinky v nejvyšší možné kvalitě jak z funkčního, tak i designového hlediska.

lesknoucí se hodinky
 
Jistě se všichni shodneme na tom, že švýcarské hodinky jsou prostě pojem, který vyvolává pocit přesnosti a dokonalosti. Pro Švýcary je hodinářství tradicí, na kterou jsou právem hrdí. Proto se rozhodli, že si označení SWISS MADE (švýcarská výroba) uzákoní a stanoví jasné podmínky. Jednou z těch nejdůležitějších je, že musí být na vyrobených hodinkách padesátiprocentní podíl švýcarských nákladů. Dalším bodem je dokončení a kontrola. I tyto dva procesy musejí proběhnout ve Švýcarsku. Vyhláška, která je součástí zákona o ochraně průmyslového vlastnictví, vešla v platnost roku 1971.

Ochranná známka pronikla do celého světa

O jedenáct let později vznikla Federace švýcarského hodinářského průmyslu, která slouží především k ochraně a rozvoji tohoto průmyslu. Díky této Federaci bylo možné ochrannou známku SWISS MADE zaregistrovat také ve Spojených státech a v Hongkongu. Do té doby se totiž v těchto zemích označovat původ hodinek podle místa, kde byl vyroben strojek. Před několika lety byly podmínky pro používání označení SWISS MADE ještě o něco zpřísněny. Původní požadavek, aby byl podíl výrobních nákladů ze strany švýcarského výrobce padesátiprocentní, se zvýšil na hodnotu 60 %.

pánské hodinky

Široký výběr pro každou příležitost

Dobrou zprávou pro každého, kdo chce mít na své ruce skutečnou kvalitu je to, že si můžete pořídit hodinky prakticky pro každou příležitost. Širokou nabídkou disponují nejen pánské hodinky, ale také hodinky pro dámy, které je mohou využívat i jako šperk. A zkrátka nepřijdou ani děti. Švýcarské hodinky jsou známé nejen tím, že jsou velice přesné, ale také svou odolností. Tyto hodinky se stanou tedy součástí vaší osobnosti na dlouhou dobu. Proto je nutné je vybírat tak, aby vám seděly na 100 %. A to ze všech úhlů pohledu. Prvním kritériem výběru může být například rozhodnutí, zda chcete elegantní, sportovní nebo spíše ležérní styl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup