Publikováno

Trochu historie nikdy neuškodí

Krásný design s dokonalými prvky, safírové sklo, automatické mechanismy a mnohé další plusové benefity přináší Invicta hodinky. Ještě je dobré dodat, že tyto skvosty jsou ideální pro potápěče, neztratí totiž funkčnost ani ten správný chod v poměrně velké hloubce. Invicta je švýcarsko-americká značka hodinek, která má osobitý styl a velmi bohatou historii, která začíná v roce 1837 v Le Chaux-de-Fonds. Pokud se zajímáte o hodinky nebo máte alespoň větší přehled, poté víte, že se jedná o slavné rodiště švýcarských značek, předně hodinek Omega, Rolex. Když zakládal a registroval tuto značku Raphael Picard, tak měl jasnou představu o kvalitních hodinkách a předně za rozumnou cenu.

hodinky

Strategie nebo plán?

Dá se říci, že tato strategie nebo i plán mu vyšel a značka získala velmi dobrou pověst. Až do sedmdesátých let minulého století se držela velmi dobře na předních příčkách a vyráběla velmi kvalitní náramkové hodinky s mechanickými kalibry. Krize, která přišla, se bohužel podepsala i v tomto případě na samotné výrobě a prodeji. Naštěstí se štěstí pousmálo v roce 1991 a společnost získala nového majitele, který jí opět pomohl povstat. S tím přišly i jisté změny a první bylo to, že se výroba přesunula do USA a díky agresivnímu marketingu a výrobě limitovaných edicí se opět stala značka velmi úspěšným a vyhledávaným objektem. Následovaly ještě další změny, ale vždy to společnost posunulo směrem k lepšímu cíli.

pánské hodinky

Americká a švýcarská verze

Při nákupu se můžete setkat s oběma verzemi, ale v obou dvou případech vám nabízí Invicta pánské hodinky se zajímavým designem, kdy je možné pozorovat chod mechanismu. Hodinky jsou velmi krásné a na mužském zápěstí dokonale vyniknou. Stranou nezůstávají ani ženy, kdy si mohou vybrat Invicta ženské hodinky podle vlastního výběru. Vždy budou velmi vkusným doplňkem k jejich outfitu. Na značku Invicta se dá plně spolehnout po všech stránkách, jak funkční, tak designové, a to vše za velmi dobrou cenovou relaci.