Publikováno

Zacíleno na sportovní hodinky

V současné době se nabízí poměrně bohatý výběr sportovních hodinek, který je samozřejmě již podle názvu zaměřen na sportovní aktivity. Přirozeně nejen na ně, ale převážně je tomu tak. Výrobci nabízí jedinečné modely rozličných funkcí a musí se nechat, že některé sportovní hodinky vypadají rovněž velmi elegantně a hodí se do společnosti. Mezi takové patří oblíbená řada hodinek Casio G-Shock, které bez problémů fungují i v extrémních podmínkách a jsou velmi odolné. I když jsou nadupané řadou informací o vašem tréninku a pohybu, tak přesto jsou velmi lehké a na ruce neudělají nikomu ostudu.

hodinky chytr

GPS a hodinky? To je pecka

Pokud si představujete navigaci, tak sice nejste daleko od pravdy, ale hodinky s GPS slouží ještě i ke sledování venkovních aktivit, chůze, běhu nebo dokonce jízdy na kole. Díky GPS a dalším lokačním systémům, které jsou součástí sportovních hodinek, získáte skvělý přehled o tom, jakou trasu jste absolvovali a samozřejmě i kolik kalorií jste spálili. Tyto sportovní hodinky disponují dalšími funkcemi, které jsou vhodné jak pro sváteční, tak výkonnostní sportovce. Některé modely se vyrábí z titanu a mají dokonalou synchronizaci s rádiovými vlnami. Někoho může potěšit digitální kompas, výškoměr, barometr a nechybí ani ideální podsvícení.

sportovní hodinky

Přijatelná cenová relace

Sportovní hodinky se dají zakoupit za velmi přijatelnou cenovou relaci, a pokud požadujete speciální funkce, tak budete muset počítat i s vyšší cenou. Na druhou stranu i pánské sportovní hodinky lze nosit běžně do zaměstnání, stačí zvolit správný náramek či pásek. Dámské sportovní hodinky jsou s menším displejem, ale ani zde nechybí jejich elegantní verze, která je doplněna navíc vkusnými diamanty. Opět je možný výběr pásku či náramku, který bude dokonale spojovat vaši osobnost s elegantními hodinkami pro každou příležitost. A to rozhodně sportovní hodinky jsou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup